info@akemakina.com.tr
0216 499 25 35 - Faks: 0216 499 25 37

TANK TARTI SİSTEMLERİ

TANK TARTI SİSTEMLERİ
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7
Deneme Proje 7

TANK TARTI SİSTEMLERİ

Günümüzün ekonomik koşulları dahilinde tüm üreticiler için hammaddenin doğru takibi ve bu doğrultuda üretim kayıplarının ortaya çıkarlması şirketlerin maliyet hesapları açısından önemli bir kriterdir. İşte bu noktada yük hücreleri ( load celler ) ile kapasitelerine göre tartıya alınan tank veya silolar genelde hammaddenin bu şekilde stoklandığı işletmelerde, teknolojik olarak sağladığı yüksek ölçüm hassasiyetleriyle, firmaların üretim ve tüketim arasındaki istatistiki kayıplarını en doğru şekilde çıkarmalarını sağlamaktadır. 

Firmamız bu noktada, profesyonel mühendis kadrosu ve deneyimleriyle mevcut tank veya silolarınızın tartıya alınması için sunduğu doğru, uygun ve hesaplı çözümlerle hizmet vermektedir.

Endüstriyel üretimde kullanılan için geliştirdiğimiz Silo ve Tank tartım sistemleri tank ve siloların altına yerleştirilen load cell ve uygun montaj kitleri ile sürekli izlenebilirlik sağlamakta ve uzaktan izleme imkanı sunmaktadır,böylece üretimin her aşaması takip edilebilir olmakla birlikte mal alım,satım ve stok takibinizde hatalara izin verilmemekte sürekli kontrolünüz altın tutulmaktadır.

Ayrıca bilgisayar ve yazıcıya da tartım bilgileri aktarılabilir.Sistem; devamlı olarak tank içinde bulunan mal miktarını gösterir.Tank altına yerleştirilecek yük hücreleri (load cell) ve yük hücresi montaj ayakları bunlara bağlı bir bağlantı kutusu (j-box) ve digital tartı göstergesinden meydana gelmektedir. Yük hücresi sayısı, kapasitesi veya tipi yapılacak uygulamaya göre değişiklik gösterir.

Tank Ölçme Sistemlerinde; Uygulama ağırlık, şekil ve prosese göre değişiklik arz ettiğinden bu konuda firmamız elemanları ile temas kurulması gerekmektedir.Sistemler %0.03 doğruluk sınıfında çalışabilmektedir.Tecrübeli satış kadromuz gereksinimlerinize en uygun çözümü oluşturacak şekilde eğitilmiştir. Tartım sisteminizin tasarımında teknik destek ve önerileri ile amacınıza en uygun çözümü üretirler. Sistem hassasiyeti ve dayanıklılığı için yalnızca kaliteli malzeme kullanmak iyi sonuç almaya yeterli değildir.

DİĞER PROJELER

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

https://goo.gl/maps/fy5H9sb6PkurjQuR9